Loopback de fibra óptica simplex SC/APC

Descrición curta:

Os módulos traseiros de bucle de fibra óptica tamén se denominan adaptadores de bucle óptico.Os respaldos do bucle de fibra óptica están deseñados para proporcionar un medio de parche de retorno para un sinal de fibra óptica.Normalmente úsase para aplicacións de probas de fibra óptica ou restauracións de rede.Para as aplicacións de proba, o sinal de loopback úsase para diagnosticar un problema.

Enviar unha proba de loop back aos equipos de rede, un a un, é unha técnica para illar un problema.Do mesmo xeito que os cables de conexión, as partes traseiras de bucle de fibra óptica poden ter varios tipos de chaqueta e diámetros de cable, e poden ter diferentes terminacións e lonxitudes.Os loops de fibra óptica teñen un deseño compacto e son compatibles con Fast Ethernet, Fibre Channel, ATM e Gigabit Ethernet.Tamén ofrecemos montaxes personalizadas paraparte traseira de bucle de fibra óptica.os tipos comúns de bucle de fibra óptica son: respaldos de bucle de fibra óptica SC, respaldos de bucle de fibra óptica FC, respaldos de bucle de fibra óptica LC, respaldos de bucle de fibra óptica MT-RJ.

Bucle de fibra óptica traseiraCables, que están con diferentes conectores, incluíndo ST, SC, FC, LC, MU, MTRJ, etc


Detalle do produto

Etiquetas de produtos

características

Baixa perda de inserción, alta perda de retorno

Fácil de usar, tamaño compacto

Chaqueta de PVC ou LSZH

Esmaltado PC/UPC/APC

Boa intercambiabilidade e repetibilidade

Cumpre a especificación Telcordia GR-326-CORE

100% probado funcionalmente, garantindo rendemento e integridade

Compatible con Fast Ethernet, Fibre Channel, ATM e Gigabit Ethernet

Pódese escoller a fibra G657.A1, G657.A2.0,9 mm ou 2,0 mm

Fiber Loopback1
Fiber Loopback2

Aplicacións

Interconexión de equipos

Loopback para a rede

Proba de compoñentes

Parámetros

Modo único

Multimodo

OM3 10G

Tipo de conector

LC, SC, MT-RJ, MU, ESCON, FDDI, E2000

Tipo de cable

Cable simplex

Cor da chaqueta   

Amarelo

OU/GY/PP/BL

Aqua

BN/RD/PK/WH

Perda de inserción

≤0,1 dB

≤0,2 dB

≤0,2 dB

Perda de retorno

≥50 dB (UPC)

/

/

Intercambiabilidade

≤0,2 dB

≤0,2 dB

≤0,2 dB

Repetibilidade (500 apareamentos)

≤0,1 dB

≤0,1 dB

≤0,1 dB

Resistencia á tensión

≥5 kg

Temperatura de operación

-20~+70ºC

Temperatura de almacenamento

-40~+70ºC


  • Anterior:
  • Seguinte:

  • Escribe aquí a túa mensaxe e envíanolo

    Categorías de produtos