Cable de conexión de fibra óptica SX MM de 2,0 mm

Descrición curta:

CABLE DE FIBRA ÓPTICA-MM(OM2, OM3, OM4)

Un cable de conexión é un cable de fibra óptica que se utiliza para conectar un dispositivo a outro para o enrutamento do sinal.Normalmente, hai 4 tipos de conector: FC/SC/LC/ST.. 2 tipos de casquillos: PC, UPC.

FC significa conexión fixa.Fíxase mediante unha carcasa de barril roscado.Os conectores FC son xeralmente construídos cunha carcasa metálica e están niquelados.


Detalle do produto

Etiquetas de produtos

Un cable de conexión é un cable de fibra óptica que se utiliza para conectar un dispositivo a outro para o enrutamento do sinal.Normalmente, hai 4 tipos de conector: FC/SC/LC/ST.. 2 tipos de casquillos: PC, UPC,

FC significa conexión fixa.Fíxase mediante unha carcasa de barril roscado.Os conectores FC son xeralmente construídos cunha carcasa metálica e están niquelados.

Conectores FC...

Fiber Optic Patch cord09

SC significa Subscriber Connector, un conector tipo push/pull de propósito xeral.Trátase dun conector cadrado de peche a presión cun simple movemento de empuxe e tracción e con chave.

Conectores SC...

Fiber Optic Patch cord08

O cable de conexión LC é un cable de fibra óptica que se usa para conectar un dispositivo a outro para o enrutamento do sinal.LC significa conector Lucent.É un conector de fibra óptica de pequeno formato, a metade do tamaño do SC.

Conectores LC...

Fiber Optic Patch cord00

ST significa Straight Tip, un conector tipo baioneta de liberación rápida.Os conectores ST son cilíndricos con acoplamento de bloqueo de torsión.Son tipos push-in e twist

Conectores ST...

Fiber Optic Patch cord010

PC significa contacto físico.Co conector de PC, as dúas fibras únense como o fan co conector plano, pero as caras dos extremos están pulidas para ser lixeiramente curvadas ou esféricas.Isto elimina o espazo de aire e forza as fibras a entrar en contacto

Fiber Optic Patch cord011

UPC significa Ultra Physical Contact.As caras finais reciben un pulido prolongado para un mellor acabado superficial.Estes conectores úsanse a miúdo en sistemas dixitais, CATV e de telefonía.

Fiber Optic Patch cord012

características

Conforme a IEC, Telcordia GR-326-CORE, YD-T 1272.3-2005, estándar

Baixa perda de inserción, alta perda de retorno

Conexión de alta densidade, fácil de operar

Alta credibilidade e estabilidade

Bo en repetibilidade e intercambiabilidade

Aplicación

Equipos de proba

FTTX+LAN

CATV de fibra óptica

Sistema óptico de comunicación

Telecomunicación

Especificación

1. Especificación do cable con axuste axustado
Vista de perfil:

1.Tight-buffered Cable Specification

2. Parámetro da fibra

ARTÍCULO PARÁMETRO
Tipo de fibra OM1OM2, OM3, OM4
Diámetro do núcleo 50+ 2.5
Non circularidade básica <=5,0 %
Diámetro de revestimento 125,0+1.0um
Non circularidade do revestimento <=1,0 %
Diámetro de revestimento 245+7
Erro de concentricidade do revestimento-revestimento <=12.0um
Non circularidade do revestimento <=6.0um
Erro de concentricidade do revestimento do núcleo <=1,0um
Atenuación 850 nm <=2,3
1300 nm <=0,6
Apertura numérica (NA) 0,200+ 0,015
Paso (media a medición bidireccional) <=0,10 dB
IrregularidadesSobre a lonxitude da fibra e descontinuidade do punto <=0,10 dB
Coeficiente de retrodispersión da diferenza (medición bidireccional) <=0,08 db/km
Ancho de banda OFL(MHz.km)   OM2 OM3 OM4
850 nm >=700 >=1500 >=3500
1300 nm >=500 >=500 >=500
Ancho de banda modal efectivo @ 850 nm (MHz.km) >=950 >=2000 >=4700
Distancia de soporte de aplicación activada OM2 OM3 OM4
10 Gigabit Ethernet SX 850 nm (m) 150 300 550
Gigabit Ethernet SX 850 nm (m) 750 1000 1100
Gigabit Ethernet LX 1300 nm (m) 600 600 600
40 e 100 Gigabit Ethernet 850 nm (m)   100 150

3. Parámetros do cable

ARTÍCULO PARÁMETRO
Cable exterior Diámetro exterior 0,9/2,0/3,0 mm opcional
Material PVC
Cor Laranxa
Cable interior Diámetro exterior Tampón estanco de 0,9 mm
Material PVC
Cor Branco (SX) Branco e laranxa (DX)
Resistencia Simple 100N
Dúplex 200N
Tempos de drogas 500
Temperatura de funcionamento -20~+60
Temperatura de almacenamento -20~+60

4. Especificación do conector

ARTÍCULO PARÁMETRO
Tipo de conector LC/UPC,SC/UPC, FC/UPC, ST/UPC.Opcional
Modo fibra  OM2, OM3, OM4
Lonxitude de onda operativa 850, 1300 nm
Proba de lonxitude de onda 850, 1300 nm
Perda de inserción <=0,2 db
Perda de retorno >=35 dB
Repetibilidade <=0,1
Intercambiabilidade <=0,2 dB
Durabilidade <=0,2 dB
Lonxitude da fibra 1m,2m….. calquera lonxitude opcional.
Lonxitude e tolerancia 10 cm
Temperatura de operación -40C ~ +85C
Temperatura de almacenamento -40C ~ +85C

5. Imaxe para referencia

1.Tight-buffered Cable Specification1


  • Anterior:
  • Seguinte:

  • Escribe aquí a túa mensaxe e envíanolo